четвер, 12 травня 2011 р.

Грантовий травень - не пропустіть

Незважаючи на те, що травень (як і січень) у нас традиційно один з найкоротших місяців в році :), не варто пропускати перший травневий грантовий врожай, який можна зібрати вже найближчими тижнями.

Отже, не пропустіть у травні-червні 2011:

Гранти, стажування, конкурси

(З інформаційного веб-дайджесту для бібліотек та громадських організацій, підготованого менеджером тренінгових центрів програми "Бібліоміст" Оленою Башун, квітень 2011):


1. Конкурс «перетворення закладів культури на осередки громадської активності та залучення творчих колективів до благодійництва»
Мета конкурсу – підтримати ініціативи з покращення функціонування тих закладів культури, які потерпають через фінансову кризу, але здатні оновити та розвинути свою діяльність, а саме сприяти активності громад і творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом перетворення будинків культури та бібліотек на місцеві осередки громадської активності на користь громади. Учасники конкурсу – заклади культури сільської місцевості та малих міст, які подають проектні пропозиції лише спільно з громадськими організаціями та благодійними фондами, органами самоорганізації населення, а також коаліції, мережі й об’єднання громадських організацій, які мають досвід роботи з громадою, сприяють активізації громад для вирішення життєво важливих проблем під час кризи. Пріоритет буде надано проектним пропозиціям, що надходитимуть із таких областей України: АР Крим, Вінницька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Одеська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська.
Сума гранту: до 10 до 80 тис. грн
Кінцевий термін подання: 31 травня 2011 р.


2. Конкурс співпраці бібліотек з місцевими громадами програми «Бібліоміст»
Оголошено 6-й раунд конкурсу, який передбачає підтримку різноманітної діяльності бібліотек щодо співпраці з місцевими громадами. Тема конкурсу 6-го раунду «Волонтерство у бібліотеці»
Сума гранту: до 2,5 тис. $.
Кінцевий термін подання: 18 травня 2011 р.


3. Конкурс “Онляндія - територія безпечного Інтернету”
Програма «Онляндія – безпека дітей в Інтернеті» оголошує новий конкурс «Онляндія – територія безпечного Інтернету»! Організатором конкурсу виступає компанія «Майкрософт Україна». Партнером конкурсу є компанія HP. На конкурс приймаються методичні розробки тренінгів з безпеки дітей в Інтернеті в двох номінаціях: тренінгові розробки для дітей віком 7-11 років; тренінгові розробки для дітей віком 12-16 років. Переможці в кожній номінації отримають сучасний ноутбук НР!
Кінцевий термін подання: 25 травня 2011 р.4. Обласний конкурс міні-проектів місцевого розвитку (Донецька обл.)
Донецька обласна рада оголошує обласний конкурс міні-проектів місцевого розвитку, мета якого ‑ сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного характеру створення умов для підвищення активності громад. Пріоритетні напрями Конкурсу: облаштування дитячих ігрових і спортивних майданчиків; поліпшення стану матеріально-технічної бази установ та об'єктів соціально-культурної сфери (ремонт, облаштування або оснащення об'єктів соціального призначення ‑ шкіл, лікарень, стадіонів і спортивних споруд, бібліотек, клубів, зупинок громадського транспорту, громадських колодязів; створення музеїв, спеціалізованих студій; зміцнення бази творчих колективів); ремонт пам'ятників, а також місцевих пам'яток, історичних будівель та споруд; благоустрій місць відпочинку населення - парків, скверів, алей.

Сума гранту: від 10 до 100 тис. грн.
Кінцевий термін подання: 25 травня 2011.

5. Конкурс “Культурницькі, соціальні й освітні інновації в місцевих громадах Донеччини”
Конкурс оголошено Антикризовою гуманітарною програмою Інституту відкритого суспільства (Нью-Йорк - Будапешт) та Міжнародним фондом “Відродження” спільно з Донецькою обласною радою та Донецькою обласною державною адміністрацією.
Мета конкурсу – підтримати ініціативи, що запроваджують інноваційні послуги закладів культури задля перетворення їх у місцеві осередки громадської активності, а також сприяти покращенню роботи з малозабезпеченими і недоглянутими дітьми у загальноосвітніх навчальних закладах Донецької області.

Сума гранту: до 10 до 100 тис. грн
Кінцевий термін подання: 3 червня 2011 р.6. Стипендіальна програма ім. Х'юберта Хамфрі
Стипендіальна програма ім. Х'юберт Хамфрі пропонує навчання терміном десять місяців без отримання наукового ступеня та надає можливість здобути відповідний професійний досвід у США, переважно у гуманітарній сфері.
Кінцевий термін подання: 17 червня 2011.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...