середа, 23 лютого 2011 р.

Результати конкурсу "Бібліотека+Читач=Любов"

Шановні учасники,

З приємністю оголошуємо результати конкурсу "Бібліотека+Читач=Любов".


Призери:
1. Номінація "Відео"


Каланчацька ЦРБ


2. Номінація "Подкаст"

Кримський республіканський заклад "Юнацька бібліотека"


3. Номінація "Презентація"
Бібліотека-філія №6 ім. Т.Г.Шевченка ЦБС Краматорська


Переможці у номінації глядацьких симпатій (голосування на Facebook):


1. "Відео"

Івано-Франківська ОУНБ ім. І.Франка


2. "Подкаст"

Кримський республіканський заклад "Юнацька бібліотека"3. "Презентація"

Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
Додатковий приз від Української бібліотечної асоціації

Відеоролик ЦБС для дорослих м.ЛьвоваЗ церемонією жеребкування можна ознайомитися на сайті програми "Бібліоміст".Окрім того, «Бібліоміст» вирішив підтримати творчі роботи, підготовані читачами бібліотек, у кожній з 3 номінацій:

Відео
Роман Путиенко
Друг Херсонської ОУНБ ім. Олеся ГончараПодкаст
Григорашев Михайло інженер - програміст Арбузинської ЦРБ,
Юдов Василь, літератор, член літературного об'єдання " Соняшник ", читач бібліотеки, автор віршів
Арбузинська ЦБС.

Презентація
учень 7 классу ЗОШ №9 Редька Фелікс, читач Сумської МЦБС Філії №17Окрема подяка автору ідеї конкурсу - директору Катеринопільської ЦБС Приємській Любові Анатоліївні.

Дуже дякуємо Вам за справжнє свято кохання, яке Ви подарували всім бібліотекарям і друзям бібліотек! Ми Вас ♥♥♥!

41 коментар:

 1. Вітання всім переможцям! Ось виявляється кого любить фортуна :)

  ВідповістиВидалити
 2. Щойно переглянула відеозапис - романтично і зворушливо + такі приємні й гарні молоді обличчя! :). @ Ганна & Жизель - вітаю з першим відео-дебютом!

  ВідповістиВидалити
 3. ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ)!.
  Допишіть будь ласка до ОУНБ ім. Франка спереду Івано-Франківська.
  І ще одне відео жеребкування. В майбутньому зйомку робіть зі сторони світла а не до світла, тому що відео получається темне, а там такі гарні дівчата і темні обличчя)))...

  ВідповістиВидалити
 4. Дякуємо за пораду професіонала! :)) В майбутньому так і зробимо.. Назву бібліотеки вже виправили! Щось ви не згадали нашого "Валентина".. ;)

  ВідповістиВидалити
 5. Щиро рада за своїх колег з Каланчака. МОЛОДЦІ!!!

  ВідповістиВидалити
 6. @Невиліковний Оптиміст
  Виявляється, щоб виграти у конкурсі, потрібна фортуна? То це була лотерея?

  ВідповістиВидалити
 7. Коламбія пікчерз перемагає))))))))0000)))) Не нужно таких конкурсов, одни люди креатив вносят и влажуют максимум усилий, другие остаються на уровне 90х годов и побеждают.....

  ВідповістиВидалити
 8. Шановні колеги, дякуємо за Ваші відгуки!

  @ Пані Ольга, у конкурсі призери визначалися за допомогою жеребкування, також є переможці у номінації глядацьких симпатій, які були обрані голосуванням.

  @echz можна привести цей коментар:

  "Лариса Шаваровська: Так, скільки валентинок- стільки ж варіантів "любові" і у кожного свої можливості. Так, наприклад, у мене: сільська бібліотека зі штатом- 0,5 бібліотекаря, де ж мені рівнятися на районні, обласні, міські і тим паче- республіканські, але я всеодно перемогла: країна дізналася, що десь є маленька Новопавлівка, яка живе і працює, не дивлячись на 0,5 зарплати. І-головне, нам же нічого не треба(хіба що ще 2 кп, кондиціонер, проектор і цифровий фотоапарат), а так, у нас все є, хоч і плакатів брендових ніхто не дав."

  ВідповістиВидалити
 9. Тогда вытаскивайте из банки каждый раз победителя. Пусть в Украине будут узнавать о маленьких, сельских библиотеках........

  ВідповістиВидалити
 10. @echz призери конкурса визначалися за допомогою жеребкування, а також є переможці у номінації глядацьких симпатій, за яких голосували їхні прихильники. Нехай дійсно дізнаються в тому числі про маленькі сільські бібліотеки :)) Дуже дякуємо!

  ВідповістиВидалити
 11. Автор видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 12. Так с таким подходом Вы призываете остальные библиотеки не принимать участия в конкурсах "Библиомоста"????

  ВідповістиВидалити
 13. :))) Артеме, ну, звісно ж, ні :) зауважте, що переможці глядацьких симпатій - ОУНБ та Кримьский Республіканський заклад.

  ВідповістиВидалити
 14. дискусія, розпочата ПБ, не має предмету. конкурс від конкурсу відрізняється. є конкурси серйозні, а є не дуже. критерії і методи обрання переможців, відповідно, теж різні. так що хай живе біб-конкурс-різноманіття, розвивається почуття гумору, і довго тримається хороший настрій і у вас, і у нас.

  ВідповістиВидалити
 15. Дуже дивно, знову з*явився анонім)))) Дискусія, розпочата ПБ, якраз має предмет! Ви вважаєте що конкурс, у якому взяло участь 100 бібліотек + - є не дуже серйозним??????? ха-ха-ха-ха, люди поралися над своїми творіннями, виклали купу креативу та жаги до перемоги, а їх поховали у банці, ДУЖЕ СМІШНО!!! аж занадто, і де те почуття гумору ????

  ВідповістиВидалити
 16. ...хай живе біб-конкурс-різноманіття...

  За стилістикою і складовою коменту вгадуються партнери конкурсу.

  Ось тому і жеребкування.

  ВідповістиВидалити
 17. тобто не їх поховали, а їх роботу, вибачаюсь!

  ВідповістиВидалити
 18. @echz Артеме, серед бібліотек, які, напевно, найбільше "виклали купу креативу та жаги до перемоги" - Івано-Франківська ОУНБ ім. І.Франка, Кримський республіканський заклад "Юнацька бібліотека", Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека. Дуже дякуємо!

  @pan.bibliotekar :))))

  ВідповістиВидалити
 19. звичайно, у серйозному конкурсі бере участь понад 1000 бібліотек, критерії відбору і вимоги до заявників - солідні, працює незалежна конкурсна комісія, результати на прес-конференції озвучують тощо.

  а почуття гумору, креативність, і любов до своєї роботи точно є. у тих 100 бібліотек, які подали свої роботи на "конкурс". у злосливих коментаторів - так точно його нема. і мені їх шкода.

  ВідповістиВидалити
 20. забув підписатися, вибачте.
  --- добрий анонім

  ВідповістиВидалити
 21. Добре, тоді щиро ВІТАЮ бібліотеки, які перемогли у "НЕ ДУЖЕ СЕРЙОЗНОМУ КОНКУРСІ" !!! мабуть у злосливих коментаторів є ВЛАСНА ДУМКА, а ніяк не відсутність гумору та креативу;)

  ВідповістиВидалити
 22. @добрий анонім: ...у серйозному конкурсі бере участь понад 1000... незалежна конкурсна комісія... прес-конференції...

  Отже, всі проведені Бібліомостом конкурси можна вважати несерйозними?

  @Ганна: Вам потрібно виробити іншу стратегію щодо пояснень, бо підозрюю що в команди Доброго аноніма ціла купа таких рєвольверних ідей і якісь з них таки доведеться втілювати(.

  ВідповістиВидалити
 23. @pan.bibliotekar Добре, дякуємо за відгук! І пам'ятайте, що ми й від вас, Пане, чекаємо ідей, а також допомоги у реалізації! :))

  ВідповістиВидалити
 24. @Ганна: у мене ще такий офтоп, Ви можете знати...

  Сказано "Бібліоміст у партнерстві з УБА". Давно УБА перестала бути членом проекту "Бібліоміст"?

  ВідповістиВидалити
 25. ПБ, обережніше, а то нас з вами розтріляють з того самого "рєвольвера"

  ВідповістиВидалити
 26. А мені подобається24 лютого 2011 р. о 16:40

  Коли недосвічений читач (типа чув дзвін, але не знаю, звідки він) читає коментарі echz, або ПБ, у нього напевно складається враження, що цей підступний Бібліоміст змусив бідних бібліотекарів старатися, напрягатися, брати участь у конкурсі, чекати на премію в тисячу баксів,а сам потім в останній момент взяв і, порушивши всі обіцянки, зробив жеребкування.

  Народ, ви там всі сліпі чи як? Умови конкурсу (що призери визначатимуться саме жеребкуванням, що є типовим для конкурсів на Фейсбуці - дивіться Майкрософт або якісь інші контори, які це роблять) були відомі з самого початку. До того ж, неодноразово підкреслювалося, що взагалі ідея конкурсу була директора однієї з бібліотек, а Бібліоміст просто це підтримав. Напевно, наступного разу навряд чи взагалі щось підтримає, хоча... люди там ніби адекватні, на анонімів не дуже ображаються :)

  А хто ще досі сумнівається - конкурси на фейсбуці всі є розважально-жартівливими по своїй суті (читайте класику соціальних медіа), і їх мета - поширення інформації про організацію,продукт та їх популяризацію серед жителів нету. Шкода тих, хто навіть цього зрозуміти невзмозі...

  ВідповістиВидалити
 27. @А мені подобається: ...Бібліоміст просто це підтримав...

  Я написав, що в умовах було сказано про жеребкуваннях. А питання, справді - Чому Бібліоміст і партнер це підтримали?

  Крім того, сумніваюсь, що це авторка ідеї вигадала жеребкування.

  ВідповістиВидалити
 28. @pan.bibliotekar амм.. УБА була і є партнером програми "Бібліоміст"

  @echz :)) Артеме і Пане, навіть не думайте! Ви нам потрібні живі; як завжди креативні, дотепні і сповнені новими ідеями.
  Для нас дуже важливі реакції бібліотекарів та людей, небайдужих до бібліотечної справи, тому дякуємо Вам за слушні коментарії!

  ВідповістиВидалити
 29. @Ганна: ...була і є...

  Тоді як це прочитати? УбА у партнерстві з УБА?

  ВідповістиВидалити
 30. А мені подобається24 лютого 2011 р. о 17:31

  ПБ, це ви питаєте? Дивно, вашу конкурсну ідею вони ж теж ніби колись підтримали - от і поділіться досвідом з людьми, чому Бібліоміст і партнер підтримує ідеї бібліотекарів :)

  ВідповістиВидалити
 31. @А мені подобається: Щоб Вам було зрозуміліше, ще раз зацитую Ольгу - Чому Бібліоміст і партнер лотерею називає конкурсом?

  І чому у номінаціях стоїть слово "кращий"? Спишете все на авторку ідеї?

  ВідповістиВидалити
 32. @pan.bibliotekar у партнерстві - спільно,
  "кращий" малось на увазі призер. Кожен міг прочитати умови і вирішити для себе, чи вони прийнятні для нього/неї.
  можете також вважати кращими переможців у номінації глядацьких симпатій, визначених голосуванням.Дякую!

  ВідповістиВидалити
 33. Я уже як активний учасник коментарів в неті напишу свою думку з йього приводу.
  Звичайно кожен з Вас в чомусь правий.
  1. Звичайно жеребкуванням не можна вибрати краще відео, бо може попастися найгірше, з другого боку кожна бібліотека старалася.
  *** Але: Люди придумали собі конкурс і визначили такі правила, незалежно від того що конкурс переможця обирає жеребкуванням (Коли іде футбол ліга чемпіонів то грають за правилами УЄФА а не за своїми правилами).
  2. Краще відео мали б обирати професіонали які б оцінили відео. Мені звичайно не дуже приємно що ми перемогли просто за кількістю голосів, а не за оцінкою професіоналів. Тому що знову ж таки відео може бути погане а голосів знайдуть багато.
  Але от що я скажу ми не маємо права говорити що все не правильно. Хто придумав конкурс придумав правила, хто хоче брати участь мусить дотримуватися правил, або не брати участь.
  Кожен з нас може зробити конкурс і всім запропонувати. От так...вибачте за помилки... Всім дякую за увагу!

  ВідповістиВидалити
 34. @fantom2: Дякую за Вашу думку! Позитивом вважаємо й те, що згідно з відгуками, певне число бібліотекарів вдосконалило свої навички роботи з мультимедіа, використання онлайнових ресурсів, соц. мереж.

  ВідповістиВидалити
 35. Не можу втриматись, скажу: Шановний echz, живіть проще, не сприймайте все так близько до серця, життя- це теж своєрідний конкурс. Станьте чуть-чуть добрішим. І не пишайтесь тим, що Ви не в селі, це не робить Вас кращим за нас і розумнішим!!!

  ВідповістиВидалити
 36. @пані Лариса, Дивно, я, наче, ніде не писав, що хтось там краще, чи розумніший за кого.
  Дякую за компліменти та поради)))! Я пишаюсь лише тим, що я можу покритикувати Бібліоміст, а ВИ ......... (за Вашою порадою, стаю "чуть-чуть добрішим", ну я думаю що Ви зрозуміли, про що йдеться у крапках).

  ВідповістиВидалити
 37. Щось полеміка пішла не в той бік. Пропоную про найкреативніші проекти, реалізовані в межах цього конкурсу розповісти в наступному номері інформаційного бюлетеню Бібліомосту(можна завести рубрику , щось на зразок « По слідам Синьковських помідорів…» і продовжувати її , бо в один номер весь креатив цих проектів не поміститься). Ідеї не будуть «поховані в банці», автори отримають заслужене визнання. А найголовніше що цим досвідом скористається бібліотечна спільнота (я думаю, автори не будуть заперечувати).
  І ще, пані Ларисо, неважливо де ми живемо в мегаполісі чи маленькому селі – найкреативніші ідеї виникають якраз в невеликих бібліотеках, я думаю, що в цій полеміці ніхто не ставив перед собою когось образити чи подивитись зверхньо – ми всі робимо одну дуже важливу справу – розвиваємо творчий потенціал бібліотек (пробачте за пафос).

  ВідповістиВидалити
 38. Щось полеміка пішла не в той бік. Пропоную про найкреативніші проекти, реалізовані в межах цього конкурсу розповісти в наступному номері інформаційного бюлетеню Бібліомосту(можна завести рубрику , щось на зразок « По слідам Синьківських помідорів…» і продовжувати її , бо в один номер весь креатив цих проектів не поміститься). Ідеї не будуть «поховані в банці», автори отримають заслужене визнання. А найголовніше що цим досвідом скористається бібліотечна спільнота (я думаю, автори не будуть заперечувати).
  І ще, пані Ларисо, неважливо де ми живемо в мегаполісі чи маленькому селі – найкреативніші ідеї виникають якраз в невеликих бібліотеках, я думаю, що в цій полеміці ніхто не ставив перед собою когось образити чи подивитись зверхньо – ми всі робимо одну дуже важливу справу – розвиваємо творчий потенціал бібліотек (пробачте за пафос).

  ВідповістиВидалити
 39. @Наталя - цікава ідея. На жаль, наступний номер щойно було сформовано, але не сумнівайтеся, що про найкреативніші проекти бібліотечна спільнота почує ще не раз, в тому числі й на сторінках бюлетеню.

  ВідповістиВидалити
 40. Шановні колеги, погоджуємось з усіма конструктивними ідеями, які Ви запропонували! Пані Наталіє, дуже дякуємо за пораду щодо включення інформації про ролики до інформаційного бюлетеню. Це дуже цінно! Ми так зробили з бібліоялинками, і, впевнена, було б дуже добре висвітлити й найцікавіші та найоригінальніші ідеї цього конкурсу, бо вони на 200% того варті! Бібліотекарі усієї країни можуть передивлятися їх і використовувати як джерело натхнення. Ми висвітлили їх на цьому блозі. Як я вже писала, здається на Фейсбуці, не втримаюся і додам до цього списка ще декілька робіт, бо вони залишилися в пам'яті.
  Дуже дякуємо Вам ще раз за чудові пропозиції та Вашу підтримку!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...